DJ MUFF

24. září 2009 v 22:12 |  DJ´S

DJ MUFF

A copak nám tedy dj Muff zahraje: R´n´B, Hip-Hop, Rap (moc rád) Dance, disko Tech-House, House, Electro Oldies+CZ no problema...

Specializuje se na R´n´B
Jak to začalo? V roce 1986 se narodil malý ,,velký" Míša. Rodák a stále bydlící v Lysé nad Labem začal vnímat svět, kde se nějakým způsobem měnily tóny a dalo se tomu říct hudební kultura zhruba v 10 letech, kdy ho jeho starostlivý rodiče přihlásily do hudební školy na lekce elektronických kláves a klavíru.
Tenkrát jsem to měl jasný, budu jako Michal David:-) V rámci puberty a vliv různých kamarádů šla hudba na chvilku (ale jen malou) stranou, než jsem dostal nabídku brigády v tenkrát právě otevírajícím clubu Calypsso, tenkrát jako sběrač skla, později osvětlovač. Večer co večer prosezený vedle Dj´s jsem jim stále koukal pod ruce, hltal ten koncert prstů na mixáku a gramofonech, či přehrávačích, zvláště Dj´s hrajících Tech-house-ovou muyiku, styl více tančící (jak já říkám?:-)). Každý ten ,,pozorovací" večer jsem si stále více a více přál a říkal si.. Muffe jednou to taky dokážeš. A POZOR teď to přijde… V srpnu, psal se rok 2007 se Muff poprvé postavil za mixážní pult. To z důvodu, že Dj tenkrát hrající v Calypssu to nějak neustál a já hrdě, však těžce nervózní převzal žezlo -teď trochu toho rapu- a už se to semnou vezlo. Představte si situaci, že máte poprvé hrát a nikdo Vám neřekl co a jak, tak sem šáhl po svém oblíbené stylu a tj. RnB.. Nadějný začínající Dj, spousta odvahy, přehled ve stylu RnB, plný odvahy, však žádné zkušenosti a už vůbec ne prostředky nebo technické vybavení. Tohle vše rozsekl a vyřešil můj velký vzor a učitel Dj Stewe.. Stalo se z nás Dj-ské duo, které se navzájem doplňovalo a svými mejdany s názvem RnB vs. Dance objezdilo spoustu klubů a diskoték. Dnes je doba jiná, stalo se to co se stalo a můžete mě vidět většinou samotného v klubech.